Hoş geldin
Bu alandan giriş yapabilir veya Cosmopera’nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

CLEAN BEAUTY REPAIR SERİSİ

CLEAN BEAUTY REPAIR SERİSİ
CLEAN BEAUTY REPAIR SERİSİ

CLEAN BEAUTY REPAIR SERİSİ

Bizim için güzellik, özenle hazırlanmış ve temiz malzemelerle ve çevre dostu üretim süreçleriyle üretilen yüksek performanslı ürünlerle tanımlanır. Clean Beauty Repair Serisindeki formüllerimiz, biyo-dinamik bir çiftlikten elde edilen organik botanikler de dahil olmak üzere en yüksek düzeyde doğal kökenli bileşenlerle yapılır. 

Vücudumuzun dışına giydiklerimiz, vücudumuzun içine giydiklerimiz kadar önemlidir. Clean Beauty Repair'i seçerek, yalnızca sizin için iyi olan organik malzemelerle yapılmış bir ürün seçmiyorsunuz, aynı zamanda gezegene de yardımcı oluyorsunuz.

VE HEPSİ BU DEĞİL…

Her Clean Beauty şişesi %90 biyo-bazlı plastikten yapılmıştır, yani fosil yakıt kaynaklarının kullanımını azaltır, daha küçük karbon ayak izine ve hızlı bozunmaya sahiptir. Bozulması 500 yıla kadar sürebilen normal plastikle karşılaştırıldığında. Paul Mitchell Clean Beauty %100 geri dönüştürülebilir. Sadece 10 plastik şişeyi geri dönüştürmek, bir dizüstü bilgisayarı 25 saatten fazla çalıştırmaya yetecek kadar enerji tasarrufu sağlar.

İçinde ne var?

Amaranth Özü

Saçı güçlendirmeye ve hasarı onarmaya yardımcı olan amino asitler sağlar.

Bezelye proteini

Saçın nemli kalmasına yardımcı olur ve kırılmayı önler. Elastikiyeti korumaya yardımcı olmak için nemi dengeler.

Clean Beauty Repair Serisi hangi ürünlerden oluşur?

Clean Beauty Repair Şampuan , Saç Kremi ve Durulanmayan Saç Kremi ‘nden oluşur.

GÜÇLENDİRİR • KORUR

Bitki bazlı güçle kırılgan saçları güçlendirin. Bu ödüllü şampuan, nazik sülfat içermeyen (SLS, SLES, ALS içermeyen) köpük ile kiri ve birikmeyi temizlerken saç tellerini onarmaya ve korumaya yardımcı olur. Organik amaranth özü ve vegan bezelye proteini ile yapılan bu ürün, zarar görmüş, kırılgan saçları güçlendirmeye yardımcı olurken, saç tellerini daha fazla hasardan korumaya yardımcı olur.

Şeker kamışından yapılan geri dönüştürülebilir* biyolojik bazlı** ambalajlarda profesyonel sonuçlar veren, %79 doğal kaynaklı sürdürülebilir kaynaklı bileşenlerle el yapımıdır, böylece şampuanınızın saçınız ve dünya için iyi olduğunu bilerek durulayabilir, onarabilir ve tekrarlayabilirsiniz.