Hoş geldin
Bu alandan giriş yapabilir veya Cosmopera’nın tüm avantajlarından yararlanabilmek için bir hesap oluşturabilirsiniz.

CLEAN BEAUTY HYDRATE SERİSİ

CLEAN BEAUTY HYDRATE SERİSİ
CLEAN BEAUTY HYDRATE SERİSİ

CLEAN BEAUTY HYDRATE SERİSİ

Daha sürdürülebilir bir geleceğe olan bağlılığımızın bir parçası olarak, Paul Mitchell® Clean Beauty'yi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Bizim için güzellik demek, özenle hazırlanmış, doğal kökenli ve çevre dostu üretim süreçleriyle üretilen yüksek performanslı ürünler demek. Gezegenimizin sağlığını ön planda tutarak, istediğiniz temiz ürünleri, profesyonel sonuçları ve güvendiğiniz kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz.

"DOĞAL KÖKEN" NE ANLAMA GELİYOR?

Doğal Köken ,içeriğin ne kadarının doğal malzemelerden geldiğini belirlemek için hesaplanır. Bir bileşen, %50'den fazla doğal karbon içeriği içeriyorsa, doğal olarak üretilmiş ve doğal kökenli olarak kabul edilir. Tıpkı Clean Beauty Hydrate serimiz gibi.

İÇERİĞİNDE NE YOK?

Clean Beauty Hydrate Serisi; parabenler, sülfatlar, mineral yağlar, DEA ve glüten içermez. Tamamen vegan ürünlerden oluşur.

İÇERİĞİNDE NE VAR?

ZEYTİN

Saç sağlığını korumaya ve hasardan korumaya yardımcı olur. Saçın görünümünü ve hissini iyileştirirken besler ve bakım yapar.

YULAF PEPTİTİ

Saç üzerinde hafif bir bariyer oluşturarak nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur. Hasarı onarmaya yardımcı olur ve saçı yumuşak ve parlak bırakır.

CLEAN BEAUTY HYDRATE SERİSİ NELERDEN OLUŞUR?

Clean Beauty Hydrate Şampuan ve Clean Beauty Hydrate Saç Kreminden oluşur.

YENİLER • NEMİ DENGELER

Kuru, susuz saçları yenilemek için hazırlanmış Paul Mitchell ® Clean Beauty'nin bu şampuanı saçı yumuşak ve sağlıklı görünen sülfatsız (SLS, SLES, ALS içermeyen) bir köpükle nazikçe temizler. Saç derisini ve saçı beslemek için organik zeytin ve yulaf peptidi ile aşılanmış bu şampuan, nem dengesinin geri kazanılmasına ve saç sağlığını korumaya yardımcı olur. Saç kremi bitkilerin nemlendirici iyiliği ile kuru, susuz telleri iyileştirir. Bu ödüllü saç kremi, kurumuş saçları nemlendirir ve onarır, yönetilebilirlik ve zengin parlaklık katar.

İyi bir nemlendirme ve iyi hisler için şeker kamışından yapılan geri dönüştürülebilir biyolojik bazlı ambalajlarda profesyonel sonuçlar veren %77 doğal kökenli sürdürülebilir kaynaklı bileşenlerden oluşur.

NASIL KULLANILIR?

Küçük bir miktar uygulayın. Masaj yapın. Durulayın. Clean Beauty Nemlendirici Saç Kremi ile devam edin. Clean Beauty nemlendirici saç kremini şampuanlamadan sonra az miktarda uygulayın. Masaj yapın. Durulayın.